Про компанію

З 2004 року ми працюємо у сфері продажу товарів для підлогового покриття відомих європейських та вітчизняних виробників. Ми ретельно вибираємо постачальників і працюємо тільки з перевіреними партнерами — лідерами будівельної галузі.

Бренди, які ми представляємо: EGGER, Kaindl, Krono Original, Kronostep, Karelia, Floor360°, Kährs, Viano, SAN Decor, Luxprofile, Expert Floor, UnderWOOD Eco

Про компанію
Про компанію
  • Співробітництво з виробниками та постачальниками здійснюється на основі прямих дилерських контрактів. Це дозволяє виключити зі схеми постачання посередницькі структури. Завдяки цьому ми можемо запропонувати своїм клієнтам найбільш привабливі ціни на будь-який вид підлогового покриття.
  • Понад 11000 задоволених клієнтів оцінили якість послуг від компанії «Інтер’єр Експерт».
  • Регулярно проводимо дослідження новинок, вивчення актуальних тенденцій, а також аналіз споживчого попиту в області підлогових покриттів, щоб пропонувати нашим клієнтам тільки вигідні пропозиції.
  • В асортименті продукції представлено понад 500 найменувань ексклюзивних підлогових покриттів для різних типів приміщень з різним дизайном. У нас найбільші складські залишки, що забезпечує гарантовану наявність продукції в день замовлення.
  • Ми є офіційним дистриб'ютором і входимо в ТОП-5 найбільших постачальників ламінату в Україні. В асортименті представлені актуальні товари з доставкою прямо в магазин, на склад замовника, або на будмайданчик. Доставка незалежно від об'єму партії здійснюється по всій Україні. Впроваджуємо рішення для автоматизації бізнесу.
  • Співпрацюємо на умовах дропшипінгу, при якій посередник продає продукцію нашої фірми, заробляючи на відсотках від продажів. Даний сервіс дозволить запустити та налагодити бізнес без значних фінансових затрат. Потрібно просто виставити товар на сайт, в магазині. У разі купівлі передати замовлення нам, а ми організуємо відправку замовлення безпосередньо клієнтові за адресою, яку Ви вказуєте при оформленні замовлення.
  • Безкоштовно проводимо навчання персоналу, надаємо рекламну продукцію, зразки матеріалу, каталоги та інформаційну підтримку своїм клієнтам.
Про компанію
Про компанію
Ставши нашим постійним клієнтом, ви зможете розраховувати на максимально вигідні спеціальні ціни, постійну наявність продукції на складі, зразки за всіма видами продукції та грамотну консультаційну підтримку

Сертифікати та нагороди

Certificate
Certificate
Certificate

Наша команда

Наша команда

Бажаєте бути одним з нас?

Залишіть заявку і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

photo
photo

Наші реквізити

Код ЄДРПОУ:37952092

ІПН:379520909152

Св. платника ПДВ:№ 200039629

P/р:UA783052990000026000005506751 в ПАТ «Креді Агріколь Банк»

Close

Бронювання товару