1. Найбільш оптимальна будова дошки:
Верхній шар 3,5 мм цінної породи деревини, що дозволяє провести через декілька років відновлювані роботи.
Середній шар виготовлений з північної сосни яка має дуже щільну структуру волокна, що дозволяє їй бути більш стійкішою до змін вологи та температури.
Нижній шар – це суцільний (а не клеєний) 2-х мм шпон, який додатково стабілізує дошку і забезпечує краще прилягання до основи.
• Підсилений поперечний замок який складається з 5-ти шарової фанери, яка є більш стійкішою до вигинів ніж дерево та до вологи ніж МДФ.
• Верхня частина дошки покрита 5-ма шарами лаку, або 3-ма шарами масла від всесвітньо відомої компанії Sherwin-Williams (США).
2. Паркетна дошка більш стабільніша ніж масив – міцна та пружна одночасно.
3. Замкове з’єднання дозволяє монтувати дошку як плаваючим методом, так і на клей, та забезпечує більш якісне прилягання дощок одна до одної, ніж з’єднання шип-паз.
4. Замок нарізується після нанесення лаку, що забезпечує якісне з’єднання.
5. Значна увага приділяється сушці деревини – природна сушка та паровий метод сушки, а не більш дешевший вакуумний спосіб. В результаті якісної сушки знижується ймовірність утворення тріщин і скрипіння дошок, до нуля.
6. Продукт не містить ПВХ.
7. Широка гама декорів, серед яких кінцевий покупець точно знайде те що шукає.
8. Багаторічний досвід виготовлення – більше 160 років.
9. Єдиний стандарт якості на всіх заводах – 50 контрольних точок перевірки на лінії.
10. Мінімальний термін вирішення рекламацій за рахунок того, що їх переважно немає.
11. Виготовлення у заводських умовах на професійному устаткуванні – максимальна автоматизація процесу виключає людський фактор помилки.
12. Представлення продукції більш ніж у 50 країнах світу. Основні ринки збуту: Швеція, Норвегія, Німеччина, Великобританія, Фінляндія та США.
13. Різні розміри довжини та ширини забезпечують найбільш раціональний та вигідний вибір паркетної дошки для кінцевого покупця.
14. Наявність сміливих дизайнерських рішень: фаска, копчення, брашування, моріння, масло, лак.
15. Наявність сертифікатів якості та відповідності.