Фінська паркетна дошка Karelia відноситься до найбільш упізнаваних брендів на ринку підлогових покриттів України, Скандинавії та країн СНД. Торгова марка є власністю великої виробничої групи, до якої увійшли фінські компанії «Karelia» та «Upofloor», і найстаріша шведська компанія «Kahrs». Злиття трьох відомих виробників підлогових покриттів відбулося в 2012 році, коли керівництво компаній прийняло рішення про розширення асортименту і збільшення частки ринку.

Виробничу потужність групи «Karelia-Upofloor» складають чотири підприємства в Фінляндії і два заводи розташовані на території Румунії та Росії. Щорічний товарообіг виробничого об’єднання досягає більше ста млн. євро. При цьому число співробітників групи становить всього 800 чоловік.

Ідеальна конструкція паркету Karelia є основою популярності паркетної дошки Карелія. Продумана тришарова конструкція забезпечує максимальну міцність і довговічність покриттів для підлоги. Гарантією високих характеристик продукції є ручне і автоматичне сортування дошки та якісний розпил сировини.

Верхній шар конструкції представлений цінними породами дерева, які визначають текстуру ламелей і надають дошці стійкості до стирання і тиску. В якості середнього шару використані планки з щільної деревини північної ялини, які беруть на себе основні навантаження. Третій шар складений з цільного шпону хвойних дерев, який стабілізує дошку і зменшує поперечні навантаження.

Особлива обробка поверхні колекції паркетної дошки Карелія включають в себе величезну кількість різноманітних декорів. Це повністю є заслугою дизайнерів компанії, які використовують спеціальні технології обробки поверхні для отримання ексклюзивного зовнішнього вигляду.

Ознайомитися з наявними декорами можна в нашому каталозі. Зателефонуйте або зв’яжіться з нами для більш детальної інформації!